KONST / Litografier / Färglitografi 15967151
nr 1596 7151
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Restauranginteriör. Signerad, numrerad 892/1999. Färglitografi, bildmått: 58x71 cm, yttermått inklusive ram: 83x95 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:07:26
2.000 kr
2.200 kr
3.400 kr
5.200 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
6
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
6
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
7
5.400 kr
7.000 kr
7
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
7
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
7
6.600 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
7
7.000 kr
7.000 kr (Budbetjänt)
7
7.200 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow